Zaproszenie

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

mam przyjemność zaprosić Państwa na kolejną, VII Konferencję Kolegium Lekarzy Specjalistów Geriatrii w Polsce, która odbędzie się w Krakowie w dniach 6–7 marca 2020 roku.

Podtrzymując tradycję poprzednich konferencji, na tegorocznym spotkaniu także postaramy się zapoznać Państwa z nowościami w medycynie geriatrycznej, jak również poruszyć istotne czy kontrowersyjne zagadnienia z tego zakresu.  W trakcie konferencji przedstawimy Państwu odrębności leczenia wybranych schorzeń u starszych kobiet i mężczyzn. Wykład inauguracyjny poświęcony będzie senolitykom. Omówione zostaną też problemy związane z leczeniem przeciwbólowym oraz z prowadzeniem rehabilitacji.

Wierzę, że Państwa udział w sesjach będzie doskonałą okazją do wzbogacenia swojej wiedzy oraz skonfrontowania własnych doświadczeń z poglądami zaproszonych ekspertów. Jestem tym samym przekonana, że program nie zawiedzie Państwa oczekiwań, wnioski z debat i dyskusji będą przydatne w codziennej pracy, a samo wydarzenie na długo zapisze się w Państwa pamięci.

Konferencja wpisuje się w cykl szkoleń koniecznych dla lekarzy ze względu na demograficzne starzenie się populacji Polski. Uczestnicy konferencji otrzymają punkty edukacyjne.

Serdecznie zapraszam!

dr hab. n. med. Barbara Gryglewska, prof. nadzw.
Przewodnicząca Komitetu Naukowego
Wiceprezes Kolegium Lekarzy Specjalistów Geriatrii w Polsce

Copyrights © 2020 Via Medica